بخش معدن از ظرفیتهای مهم کشور است، به بازار نفت نمی شود اعتماد کرد، باید به فکر جایگزین باشیم که بهترین جایگزین بخش معدن است. مقام معظم رهبری مد ظله العالی
مجتمع سنگان
ایجاد اشتغال برای ۱۳۰۰ نفر در کارگاه‌های سنگ‌شکن مجتمع سنگ آهن سنگان

  مدیر مجتمع سنگ آهن سنگان در بازدید از کارگاه‌های سنگ‌شکن مجتمع سنگ آهن سنگان گفت: با راه‌اندازی کارگاه‌های سنگ‌شکن برای 300 نفر به صورت مستقیم و 1000 نفر به صورت غیرمستقیم اشتغال ایجاد خواهد شد. به گزارش روابط عمومی مجتمع، علی رسولیان مدیر مجتمع سنگ آهن سنگان و رئیس هیأت اجرایی از کارگاه‌های سنگ‌شکن و خردایش مجتمع بازدید کرد. 

رسولیان در این بازدید گفت: با برنامه‌ریزی‌‌ های صورت گرفته در طی دو سال آینده با راه‌اندازی کارگاه‌های سنگ‌شکن شماره 2، 4، 5 و 6 برای 300 نفر به صورت مستقیم و 1000 نفر به صورت غیرمستقیم اشتغال ایجاد خواهد شد و همچنین تولید محصولات سنگ‌آهن دانه بندی به 2 میلیون و 200 هزار تن و فروش و فرآوری کلوخه سنگ آهن به 4 میلیون تن افزایش خواهد یافت. 

مدیر مجتمع افزود: با راه‌اندازی کارگاه‌های سنگ‌شکن علاوه بر ایجاد اشتغال، ارزش افزوده محصولات سنگ آهن افزایش و هزینه تولید و مخاطرات زیست محیطی کمتری نسبت به بقیه سرمایه‌گذاری‌ها در حوزه سنگ‌آهن خواهد داشت.

about us

1403/01/15