بخش معدن از ظرفیتهای مهم کشور است، به بازار نفت نمی شود اعتماد کرد، باید به فکر جایگزین باشیم که بهترین جایگزین بخش معدن است. مقام معظم رهبری مد ظله العالی
مجتمع سنگان
تقدیر از مدیر روابط عمومی مجتمع بواسطه ترویج جهاد تبیین

به گزارش روابط عمومی مجتمع، در این مراسم که با حضور دکتر گل محمدی سرپرست مجتمع و رئیس هیأت اجرایی، معاونین، مدیران و مشاورین مجتمع برگزار گردید از مهندس مسلم زنگویی مدیر روابط عمومی مجتمع با اهدا لوح، تقدیر بعمل آمد.

  در متن لوح اهدایی آمده است: با درود بر ارواح طیبه شهدا و همزمان با میلاد مسعود مولی الموحدین آقا امام علی (ع) و روز بزرگداشت مقام پدر، بدینوسیله از زحمات و مساعی بی شائبه ی شما در راستای عمل به فرامین رهبر فرزانه انقلاب اسلامی با محوریت جهاد تبیین، همچنین توسعه فرهنگی و ارتقا شاخص های حوزه روابط عمومی مجتمع طی یک سال گذشته تقدیر می نمایم. قطعا همکاران جنابعالی در حوزه های مختلف روابط عمومی هم به سهم خودشان تلاش های ویژه ای را منعقد نمودند که بدین سان برای شما و همکاران خدومتان در حوزه روابط عمومی مجتمع در مسیر خدمت به پهنه صنعتی معدنی سنگان دوام توفیق و عافیت آرزومندیم. 

مزید استحضار، فعالیت‌های رسانه ای، تولید محتوا، برنامه ریزی های فرهنگی، توسعه تعاملات فرهنگی و ارتقای شاخص های روابط عمومی در سطح مدیریت های روابط عمومی سازمان ایمیدرو از جمله ی اقدامات قابل توجه حوزه روابط عمومی مجتمع بوده است.

about us

1402/11/10