24/01/1400
متن خبر

پیام مدیر مجتمع درخصوص یوم الله 12 فروردین

 

یوم ا لله ۱۲ فروردین، روز بزرگی است که به یمن پیروزی انقلاب اسلامی، کم نظیر ترین همه پرسی تاریخ کشور برگزار و خونی تازه در کالبد نظام تازه متولد شده جاری شد .

دوازدهم فروردین ۵۸ فریاد توفنده مردم با ایمانی بود که با نام خدا بپا خواسته و با مجاهدت ها و ایثار خود، ضمن نفی استبداد و استکبار، به استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی قاطعانه رای « آری» دادند.

روز جمهوري اسلامي، سند آزادي و استقلال ملت آزاده‌اي است كه براي دستيابي به آرمان های مقدس خود با استقامتي خستگي‌ناپذير و به بركت خون شهيدان، نور امید را در دل محرومان و مستضعفان جهان بر افروخته است و تعبیر بدیع و زیبای معمار کبیر انقلاب اسلامی که این روز را، روز امامت امت و روز فتح و ظفر ملت و نخستین حکومت الله و از بزرگترین اعیاد مذهبی و ملی ما که باید زنده نگه داشته شود نامیدند، به خوبی نمایانگر عظمت و شوکت این روز حماسی است.

اینجانب ضمن تبریک دوباره سال نو که با عطر اعیاد شعبان همراه بود را به همگان مخصوصا جهادگران جبهه اقتصادی کشور  تبریک عرض می نمایم.

اطمینان دارم در سالی که بنام  سال "تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" نام گذاری شده، گوش به فرمان ولایت، سالی توام با موفقیت، سربلندی و پیروزی در پیش رو خواهیم داشت.

 

حسن جعفری  

ریس هیات اجرایی و مدیر مجتمع سنگ آهن سنگان

 

 

 

 


نوشته شده توسط : روابط عمومی
تاریخ انتشار : شنبه 14 فروردين 1400
تعداد بازدید : 22

بازگشت
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت راهبر