24/01/1400
متن خبر

جلسه ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان خواف با مشاور مدیر مجتمع سنگان برگزار شد

 

 جلسه ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان خواف با مشاور مدیر مجتمع سنگان برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی مجتمع، جلسه ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان خواف با مشاور مدیر مجتمع درخصوص راهکارهای همکاری شبکه بهداشت شهرستان با معادن و شرکت های معدنی درخصوص کاهش مشکلات بهداشتی و درمانی برگزار گردید.

 

در ابتدای جلسه مهندس شایان فر ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های شبکه بهداشت و درمان شهرستان در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا به بیان دیدگاه های مجتمع سنگ آهن سنگان درخصوص جدیت مجتمع در عمل به تعهدات اجتماعی و کمک به توسعه پایدار و تامین زیرساخت های مورد نیاز منطقه پرداختند.

 

در ادامه دکتر افکار از حمایت های مجتمع سنگان و صنایع معدنی در راستای کمک به کادر بهداشتی و درمانی شهرستان تشکر نمودند و کمبودها و مشکلات موجود در شهرستان را بیان کردند و خواستار همفکری در راستای حل مشکلات شهرستان و کمک به ارتقاء سطح سلامت مردم پرداختند.

 

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان در پایان درخواست کمک به ساخت کارگاه تولید الکل طبی در منطقه جهت تامین الکل مورد نیاز کادر درمان و پرسنل فعال در معادن و صنایع معدنی را نمودند که مقرر گردید گزارش توجیهی و بررسی های فنی و اقتصادی با کارشناسان شبکه بهداشت و درمان صورت پذیرد.

تصاویر بیشتر


نوشته شده توسط : روابط عمومی
تاریخ انتشار : يکشنبه 26 بهمن 1399
تعداد بازدید : 120

بازگشت
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت راهبر